معرفی و فروش انواع اسپری رقیق پاش

معرفی و فروش انواع اسپری رقیق پاش

وقتی صحبت از انواع اسپری رقیق پاش می شود، معمولا اولین گزینه ای که به ذهن می رسد اسپری های عطر یا اسپری محلول های ضد عفونی کننده ( که عموما پمپ اسپری های تریگر می باشند) و امثال آنها است و سایر اسپری ها گزینه های بعدی هستند که به ذهن وارد می شوند.

در صورتی که پمپ اسپری ها دارای انواع متفاوتی هستند که هر کدام در گروه خاص خود مورد استفاده قرار میگیرند. مانند مصارف آرایشی و بهداشتی، مصارف خانگی و صنعتی. البته که پمپ اسپری های غلیظ پاش کاربرد و فرایند ساخت متفاوتی از این نوع اسپری ها دارند که جداگانه درباره آنها صحبت کرده ایم.

اسپری رقیق پاش چیست؟

انواع اسپری رقیق پاش که به آن ها والو اسپری نیز گفته می شود، جهت استفاده و پاشش مایعات و محلول های رقیق شده همچون آب، عطر، محلول های ضد عفونی کننده و … مورد استفاده قرار می گیرد.

تنوع سایز دهانه اسپری های رقیق پاش که هر کدام مناسب برای بطری مخصوص به خود میباشد و همچنین تفاوت جنس بدنه پمپ از اصلی ترین معیارهای اولیه انتخاب این کالا است، بدین صورت که اغلب اسپری عطر های جیبی یا رومیزی، از جنس آلومینیوم ساخته شده ، ولی اسپری محلول های ضد عفونی کننده دست و سطوح، خوشبو کننده های هوا و یا آبپاش ها از مواد اولیه پلاستیک در ساخت آنها استفاده شده است.

معرفی و فروش انواع اسپری رقیق پاش

البته باید به این نکته توجه کرد که پمپ اسپری های تریگر که قبل تر درباره آنها کامل توضیح داده شده است، نوعی اسپری رقیق پاش می باشد.

کاربرد های انواع اسپری رقیق پاش چیست؟

انواع اسپری رقیق پاش کاربرد زیادی در صنعت آرایشی و بهداشتی از جمله تولید عطر های جیبی یا رومیزی، خوشبو کننده های هوا، محلول های ضد عفونی کننده دست و سطوح و آب پاش های خانگی دارد.

کاربرد پمپ اسپری رقیق پاش را میتوان به شرح زیر نام برد:

  • تولیدی های عطر : عموما از این پمپ اسپری ها در بسته بندی عطر بصورت عمده مورد استفاده قرار میگیرد.
  • محلول های ضد عفونی کننده دست و سطوح : شرکت های عرضه کننده محلول ضد عفونی کننده، معمولا برای بسته بندی محلول های مخصوص سطوح خود و همچنین در مواردی برای محلول های دست، از پمپ اسپری های تریگر در ابعاد متوسط و بزرگ استفاده میکنند. اما بطری های کوچک که معمولا بصورت جیبی مورد استفاده قرار میگیرند باید با نوع دیگری از پمپ اسپری رقیق پاش بسته بندی شوند
  • خوشبو کننده های هوا : خوشبو کننده های هوا دارای انواع مختلفی میباشند. نوع خاصی از این اسپری ها بصورت گاز تولید شده اند که فرایند ساخت پمپ اسپری آنها با پمپ های رقیق پاش متفاوت می باشد. اما بخش از این خوشبو کننده های موجود در بازار بصورت مایع بوده که آن هم به دو دسته تقسیم می شود. بزخی از پمپ اسپری های تریگر استفاده می کنند و برخی دیگر به شکل پمپ اسپری رقیق پاش ها این خوشبو کننده ها را مورد استفاده قرار می دهند.

نکات مهم برای خرید اسپری رقیق پاش

یکی از اساسی ترین مواردی که در هنگام خرید انواع اسپری رقیق پاش یا هر نوع پمپ اسپری دیگری باید مد نظر قرار گیرد، سایز دهانه اسپری بوده که باید نسبت به بطری که قرار است روی آن نصب شود متناسب و هم اندازه باشد. در غیر این صورت اسپری بر روی بطری به درستی قرار نخواهد گرفت و آب بند نشده و در نتیجه، کاربرد مورد نظر را نخواهد داشت.

معرفی و فروش انواع اسپری رقیق پاش

جنس بدنه اسپری رقیق پاش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که برای هر نوع کاربرد مد نظر میتوان از انواع بدنه پلاستیکی یا فلزی استفاده نمود. بطور معمول بیشتر در بسته بندی ظروف شیشه ای عطر از پمپ اسپری های فلزی یا آلومینیومی استفاده می شود و برای سایر کاربرد ها مثل بطری محلول های ضد عفونی کننده، آب یا خوشبو کننده ها از جنس پلاستیکی استفاده خواهد شد.

همچنین امروزه برخی از تولیدکنندگان پمپ اسپری های رقیق پاش، تولید محصولاتی بدون فنر را در دستور کار خود قرارداده اند.

 

پلاستجو با معرفی و فروش تخصصی انواع محصولات و تولیدکنندگان عرصه پلیمر و پلاستیک می کوشد تا نیاز صنعت را در زمینه شبکه توزیع و خرید تخصصی بر آورده نماید. همچنین پلاستجو امکان مقایسه کیفیت و قیمت محصولات مختلف و مذاکره بی واسطه با تولیدکنندگان را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا آنها را در امر : خرید عمده پمپ اسپری غلیظ پاش ، خرید عمده بطری 250 میل ، خرید عمده گالن 20 لیتری ، خرید عمده گالن 10 لیتری ، خرید عمده مخزن فریم دار IBC ، خرید عمده سیفتی باکس ، خرید عمده سرنگ تزریق پزشکی ، خرید عمده ظروف یکبار مصرف ، خرید عمده ظروف مایکروویوی و خرید عمده ظروف IML یاری نماید .

 

 

به دوستانتان اطلاع دهید

نظرات کاربران بدون دیدگاه