با توجه به افزایش روز افزون ظرفیت ها و نیازهای جامعه به رشد صنعت پلاستیک و پلیمر کشور و عدم وجود سیستم یکپارچه اطلاعاتی در این صنعت، در سال 1397 تیم تحقیق و توسعه شرکت سرمایه گذاری آذین آداک آز آرا، پلاستجو را با بهره گیری از متخصصان IT، دانش آموختگان مهندسی پلیمر و با کمک بانک اطلاعاتی غنی و سابقه فعالیت چند ساله در این صنعت بنیان نهاد.

بدین ترتیب پلاستجو با هدف تسهیل امور بازاریابی، فروش کالا و خدمات کارخانجات و شرکت های فعال در این صنعت، تبدیل به اولین مجموعه ای شد که این شیوه از خدمات را در عرصه های ملی و بین المللی با شعار مشاوره، تامین و تحویل معرفی می کند و به رفع نیاز های صنعت پلاستیک و پلیمر کشور می پردازد.

این مجموعه با هدایت مدیران با انگیزه و همچنین با بهره مندی از تخصص همکاران جوان، کار خود را با راه اندازی یک دایرکتوری جامع و فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه پلاستیک و پلیمر آغاز کرد.

از آنجا که در دنیای امروز فروش کالا و خدمات بصورت آنلاین و تلفنی، بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان امری ضروری است، پلاستجو با ساخت بستری مناسب در پی کمک به شرکت های تولید کننده و صنعتگران است تا با معرفی و عرضه محصولات خود سهم بیشتری در تامین بازار کشور داشته باشند. پلاستجو با بهره گیری از بهترین فناوری های عرصه وب می کوشد تا باعث نزدیکی موثر و هر چه بیشتر تولید کنندگان محترم با مشتریان بالقوه خود شود.

به زبان ساده در تلاش هستیم با ارائه بستری مناسب در زمینه بازاریابی، فروش کالا و خدمات به شکل تخصصی به رفع موانع و مشکلات موجود در صنعت پلاستیک کشور بپردازیم.

پلاستجو با معرفی و عرضه با کیفیت ترین مواد اولیه و به روز ترین محصولات پلاستیکی کشور نظیر ظروف بسته بندی و یکبار مصرف، تجهیزات خانه و آشپزخانه، تایر و قطعات خودرو، لوله و اتصالات، تجهیزات پزشکی و ده ها دسته بندی دیگر امکان مقایسه کیفیت و قیمت محصولات مختلف را در اختیار مصرف کنندگان محتوم قرار می دهد. بدین ترتیب شما عزیزان قادر خواهید بود از سراسر کشور عزیزمان و در زمان دلخواه به جستجو و خرید محصولات مورد نیاز خود مباردت ورزید.

همچنین این مجموعه با ارائه خدمات مشاوره تخصصی توسط کارشناسان مجرب خود و سیستم امتیاز دهی و گزارش گیری، به خریداران خود کمک خواهد کرد تا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

پلاستجو با همکاری متخصصان مجرب و جوان خود در تلاش است با درک نیاز ها و شناخت ظرفیت های بازار به فروش و عرضه آسان تر در صنعت پلاستیک کشور کمک کند.

هدف نهایی ما کمک به پیشرفت و ارتقای هر چه بیشتر صنعت پلاستیک و پلیمر کشور است. امید داریم تا با یاری ایزد منان قدمی بزرگ در جهت توانمند سازی تولید کنندگان و مصرف کنندگان این صنعت برداریم.

shopping_cart0