دستکش پارس

دستکش پارس

لیست کالاها/خدمات

دستکش پارس

شرکت دستکش پارس تولید کننده انواع دستکش های یک بار مصرف همچون دستکش نایلونی و دستکش نایلکسی می باشد که از سال 1375 شروع به فعالیت کرده است. دستکش نایلونی 120 گرمی و دستکش نایلونی 160 گرمی از انواع دستکش های نایلونی می-باشد که توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

درباره ما

  شرکت دستکش پارس تولید کننده انواع دستکش های یک بار مصرف همچون دستکش نایلونی و دستکش نایلکسی می باشد که از سال 1375 شروع به فعالیت کرده است.


  دستکش نایلونی 120 گرمی و دستکش نایلونی 160 گرمی از انواع دستکش های نایلونی می-باشد که توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.


  دستکش نایلکسی 70 گرمی و دستکش نایلکسی 90 گرمی از دیگر محصولات تولیدی شرکت دستکش پارس می باشد که در زمره انواع دستکش های نایلکسی قرار می گیرد.

لطفا از مطلب خرید و فروش عمده سلفون هم دیدن کنید


  همانطور که ذکر شد، شرکت دستکش پارس در سال 1375 تاسیس شد. این شرکت در ابتدای فعالیت خود گازهای استریل وازلینه و پد چشمی را تولید و روانه بازار می کرد. اما با گذشت حدود 5 سال خط تولید دستکش های یک بار مصرف پلی اتیلنی را نیز راه اندازی و به مجموعه خود اضافه کرد تا جایی که امروزه به صورت تخصصی انواع دستکش های یک بار مصرف را با استفاده از کادری مجرب، ماشین آلات پیشرفته و مدرن و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت جهت مصارف پزشکی، خانگی و باغبانی تولید و عرضه می نماید تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد.


  لازم به ذکر است شرکت دستکش پارس اولین تولید کننده دستکش نانو پلیمر در ایران می-باشد. تکنولوژی نانو قابلیت های متنوعی دارد که از جمله آنها می توان به تولید فیلم پلی اتیلن جهت دستکش های یک بار مصرف اشاره کرد. استفاده از این تکنولوژی باعث ایجاد تفاوت چشمگیری در کیفیت دستکش های تولید شده می شود. لذا کیفیت محصولات را افزایش می دهد و از این طریق برای شرکت مزیت رقابتی ایجاد می نماید. 

جهت ثبت سفارش و یا خرید از این شرکت لطفا با این شماره 02191011945 تماس حاصل نمایید.