خرید عمده سیفتی باکس

خرید عمده سیفتی باکس : در سال های اخیر اصلی ترین مشکل مراکز درمانی و یا مطب ها دور کردن پسماند های تیزعفونی بوده است چرا که این پسماند های برنده و تیز احتمال انتقال بیماری هایی نظیر: هپاتیت B ، هپاتیت C و ایدز را به کادر درمان و حتی سایر بیماران آن مرکز درمانی بالا می برد.

با به وجود آمدن این نیاز، جعبه هایی پلاستیکی برای این پسماند ها به وجود آمد که آن را سیفتی باکس یا جعبه امن نامیدند.

در اصل سفتی باکس ها ظروف مقاوم ایمنی هستند که برای مقابله با هرگونه نشت و لیک مایعات عفونی تولید و عرضه می شود.

سفتی باکس دارای ویژگی هایی از جمله: استحکام بالا در برابر پارگی ناشی از اجسام تیز و برنده، مقاومت و آب بندی بالا، دارای دهانه های مختلف برای کارهای مختلف، حجم و ابعاد متنوع جهت مصارف متنوع و برچسب هشدار دهنده بر روی ان هستند.

 

خرید عمده سیفتی باکس
خرید عمده سیفتی باکس 

 

این محصولات از جنس مواد پلیمری و کاملا یکبارمصرف است. این ظروف دارای خط های نشانه ای یا خط گیج ظرفیت است که در صورت رسیدن مواد تیز به آن خط باید ظرف توسط در پوش کاملا پلمپ شده و سپس مطابق با استاندارد امحا شود.

سیفتی باکس ها بیشتر از مواد پلیمیری مقاوم یا همان پلی اتیلن تولید می شوند تا در برابر نفوذ پذیری، اعمال نیرو، نشتی پس از سقوط و ضربه مقاوم باشند.

این محصولات در اشکال مختلف مانند: مکعب، مستطیل، استوانه ‌ای و هم چنین در اندازه و یا حجم های مختلفی از جمله: جیبی برای پرستاران، متوسط برای آمبولانس ها و بزرگ برای بیمارستان ها و مراکز درمانی تولید می شود.

نا گفته نماند که سفتی باکس ها را باید دور از نور مستقیم خورشید و در دمای پانزده تا سی و پنج درجه سانتی گراد نگهداری کرد.

شما می توانید برای خرید عمده سیفتی باکس با تماس با کارشناسان فروش و یا ارسال مسیج از طریق واتس اپ سفارش خود را نهایی کنید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید اینجا کلیک کنید

Summary
خرید عمده سیفتی باکس
Article Name
خرید عمده سیفتی باکس
Description
خرید عمده سیفتی باکس | فروش عمده سیفتی باکس | سیفتی باکس
Author
shopping_cart0